Strona główna » Sacred Reich: obejrzyj teledysk do nowego utworu “Manifest Reality”
WIDEO

Sacred Reich: obejrzyj teledysk do nowego utworu “Manifest Reality”

23 lata. Tyle czasu Sacred Reich spędził w twórczym niebycie. Jednak wraz z powrotem perkusisty Dave’a McClaina machina ruszyła, nadganiając w szybkim tempie zaległości. Wczoraj oddając w ręce fanów drugi singiel zapowiadający najnowsze wydawnictwo, „Manifest Reality”.

Grupa weszła do studia w lutym tego roku. Wkrótce potem do fanów trafiły informacje o pierwszych trasach koncertowych, także w Europie. W tym miejscu przypominamy, że zespół zawita w listopadzie także do Polski. Nim jednak to nastąpi, 23 sierpnia usłyszymy pierwszy od 1996 roku album długogrający, zatytułowany „Awakening”. W ubiegłym miesiącu w barwach Metal Blade Records ukazał się pierwszy, tytułowy utwór.

Wokalista Sacred Reich, Phil Rind, komentuje “Manifest Reality” w poniższych słowach:

“Manifest Reality” traktuje o pokonywaniu przeszkód biorących się z wnętrza. O stawaniu się zmianą, którą chcielibyśmy zobaczyć w świecie. Nikt nas nie ocali – to zależy wyłącznie od nas. Utwór jest bardzo pozytywny, wspierający.
 
Klip został wyreżyserowany przez niezwykle utalentowanego Marka Pellingtona. Uchwycony przez niesamowitą Ann Evelyn Lawford oraz wykreowany przez choreografkę Ninę McNeely. Teledysk prezentuje dychotomię. Pokazuje walkę, przed którą stajemy każdego dnia. Moment, w którym stawiamy się wytworzonym przez nas samych, ograniczającym przyzwyczajeniom. Konflikt pomiędzy najlepszymi a najgorszymi instynktami. Żal i przezwyciężanie izolacji. Tęsknotę za czymś lepszym.

Phil Rind

Ponadto muzyk tak odnosi się do obecnej chemii w zespole:

Dave jest zabójczym perkusistą. Pracuje każdego dnia, aby stawać się lepszym i lepszym. Mówiąc „każdy dzień” mam to na myśli. Jego etyka pracy jest bardzo inspirująca. Mając to wszystko, co dotychczas osiągnął, wciąż jest otwarty na nowe. Joey wnosi inny poziom umuzykalnienia; świeżość. Pozwala nam patrzeć na rzeczy z innej perspektywy. A do tego zaskakuje nas tym, co potrafi zrobić z gitarą i z jak niewielkim wysiłkiem!

Phil Rind
sacred reich - awakening, 2019
Sacred Reich – Awakening, 2019

Tracklista “Awakening”:

01. Awakening
02. Divide & Conquer
03. Salvation
04. Manifest Reality
05. Killing Machine
06. Death Valley
07. Revolution
08. Something To Believe

Źródło: blabbermouth.net / fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Phil Campbell and the Bastard Sons prezentują klip do utworu “Welcome To Hell”

Dominika Kudła

Duff McKagan prezentuje teledysk do utworu “Don’t Look Behind You”

Mateusz Lip

Nowy, przezabawny teledysk od Mastodon.

Lena Knapik

Leader of Down: posłuchaj gościnnego występu lidera Motörhead

Dominika Kudła

Fit For An Autopsy: teledysk do pierwszego singla z nowej płyty

Dominika Kudła

Tool zaprezentował na żywo dwa nowe utwory

Dominika Kudła

Zostaw komentarz