WIDEO

Zobacz nowy klip Ghost do “Kiss The Go-Goat”

Już niebawem ukaże się specjalny, limitowany winyl formacji Ghost, na którym zostaną wydane dwa utwory: “Kiss The Go-Goat” oraz “Mary On A Cross”. Do pierwszego z nich z okazji startu amerykańskiej trasy koncertowej zatytułowanej “Ultimate Tour Named Death” grupa udostępniła właśnie teledysk, a obydwie kompozycje są dostępne do odsłuchu na różnych serwisach muzycznych.

Wznowione wydanie “Prequelle” zespołu Ghost

Wspomniany winyl zatytułowany “7 Inches of Satanic Panic” pojawia się w końcówce klipu, którego akcja rozgrywa się w 1969 roku w legendarnym kalifornijskim klubie Whisky A Go Go. Grupa niedawno zapowiedziała wznowienie albumu “Prequelle” w specjalnej edycji, w skład której miała wejść bonusowa płyta z dwoma niepublikowanymi dotąd utworami. Można więc śmiało założyć, że owym tajemniczym krążkiem będzie właśnie “7 Inches of Satanic Panic” i ukaże się razem z całą resztą już 27 września. Więcej o limitowanym box secie “Prequelle”.

Ghost zagra w Polsce w listopadzie 2019

Grupa niedawno rozgrzewała polską publiczność przed koncertem Metalliki i niebawem wróci do niej już jako headliner swojej europejskiej trasy. Ghost pojawi się w katowickim Spodku 30 listopada. W roli supportu wystąpi Tribulation oraz All Them Witches. Bilety są już dostępne na stronie organizatora.

Źródło / Fot. Kadr z klipu

Zostaw komentarz