INNE

Anders Colsefini na pewno nie wróci do Slipknot

Ostatnimi czasy duże problemy ze swoim perkusistą miała grupa Slipknot, która obecnie przygotowuje się do wydania szóstego albumu. Chris Fehn pozwał swój zespół o to, że honoraria nie są sprawiedliwie dzielone. Po niedługim czasie pojawiła się informacja, o tym że muzyk nie jest już częścią zespołu z Iowa. Na ten moment nie wiemy, kto zastąpi Fehna na tym stanowisku. Pewien fan zasugerował wokaliście Slipknot, Corey’owi Taylorowi, że funkcję perkusisty mógłby objąć Anders Colsefini, który śpiewał w grupie w latach 1995-1997. Obecny wokalista zareagował w ten sposób: „Cholera, bardzo chętnie!”. Jednak Colsefiniemu nie spodobał się ten pomysł.

Colsefini zaprzecza wszystkim plotkom:

Chciałbym zakończyć wszystkie niewygodne rozmowy, które Slipknot mógł mieć na mój temat, gdy ogłaszali wakat. Ostatecznie mówię: nie wrócę do Slipknot. Oczywiście nie jest to dla żadnej wrogości, jaką mam. Po prostu nie znam już tych facetów. Generalnie daję te wątpliwości, bo nie wiem jakie będą tego plusy. Spędziłem ostatnie 27 lat (licząc każdy zespół) pracując nad konkretną konstrukcją, aby wesprzeć moją rodzinę, ale jednocześnie pozwalam na „prawdziwą pracę”.

Anders Colsefini

Były wokalista Slipknot mocnymi słowami zakończył swoją wypowiedź:

Mimo, że marzyłem o dołączeniu do mojego dzieła (zamknijcie się – wiem, że to już inny zespół). Nie wystarczy już marzyć, by ryzykować bezdomność, kiedy trasa się skończy.

Anders Colsefini

Slipknot wyda swój nowy album już 9 sierpnia.

Nowe wydawnictwo zapowiedzieli świetnie odebranym singlem – „All Out Life”. Formę koncertową zespołu będziemy mogli sprawdzić podczas Mystic Festival w Krakowie, gdzie muzycy wystąpią jako headlienerzy. Na scenie towarzyszyć będą im m.in. Sabaton, Soulfly, Powerwolf oraz In Flames. Festiwal odbędzie się w Tauron Arenie w dniach 25-26 czerwca 2019 roku.

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Wielki powrót Winampa

Lena Knapik

Behemoth zagra w Ameryce bez Inferno

Lena Knapik

Znana jest oficjalna przyczyna śmierci Vinniego Paula

Agata Laszuk

Zostaw komentarz