Slipknot
Strona główna » Chris Fehn już nie jest członkiem Slipknot
NEWSY

Chris Fehn już nie jest członkiem Slipknot

Moment przed wydaniem szóstego studyjnego albumu Slipknot poinformował fanów o rozstaniu z Chrisem Fehnem, który odpowiadał za instrumenty perkusyjne. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o rzekomym pozwie, który muzyk wystosował wobec reszty załogi. Przypomnijmy, że Fehn zarzucał pozostałym członkom zespołu niesprawiedliwy podział zysków, o którym dowiedział się niedawno. Wyjątkową nieuczciwością miał według niego wykazać się Corey Taylor i Shawn Crahan.

Krótko po wycieku tej informacji Taylor napisał na swoim Twitterze:

Dzisiaj przeczytacie mnóstwo bzdur. To wszystko, co powiem. TYLKO POCZEKAJCIE, AŻ PRAWDA WYJDZIE NA JAW. Long Live The Knot.

Corey Taylor

Teraz na stronie Slipknot pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym muzycy informują, iż Fehn nie jest już dłużej częścią kapeli:

Slipknot koncentruje się na zrobieniu #6 albumu i na nadchodzących koncertach na całym świecie. Chris wie, dlaczego nie jest już częścią zespołu. Jesteśmy rozczarowani tym, że zdecydował się zarzucać nas kolejnymi oskarżeniami i roszczeniami, zamiast skupić się na robieniu ważnych rzeczy, dzięki którym dalej byłby z nami. Wolelibyśmy, żeby nie podążał tą ścieżką, ale ewolucja we wszelkich rzeczach jest niezbędną częścią życia.

Póki co Slipknot nie potwierdził ani nie zdementował informacji o pozwie, w którym Fehn miał żądać należnych mu honorariów oraz wglądu w księgowość zespołu.

Nowy album pojawi się 9 sierpnia nakładem Roadrunner Records.

Przypomnijmy, że kapela zagra również 25 lipca w Krakowie w ramach Mystic Festival.

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Helloween prezentuje nowy utwór

Tomasz Koza

Streaming nowego mini-albumu WVRM

Agata Laszuk

Glenn Hughes nowym członkiem The Dead Daisies

Mateusz Lip

Zobacz klip do utworu z nadchodzącej płyty Amberian Dawn

Lena Knapik

Dee Snider zapowiada album „For the Love of Metal”

Dominika Kudła

Tobias Forge odpowiada na pozew byłych muzyków Ghost

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!