Strona główna » Niespodziewanie Soulfly jeszcze w lipcu na trzech koncertach w Polsce!
KONCERTY

Niespodziewanie Soulfly jeszcze w lipcu na trzech koncertach w Polsce!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którym nie udało się dotrzeć na koncert Soulfly podczas niedawnego Mystic Festival 2019. Kapela wraca do naszego kraju na trzy koncerty. Jeszcze w lipcu Max Cavalera i spółka zagra trzy koncerty klubowe, w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Od ponad 20 lat Soulfly bawi się brzmieniem, łącząc w swojej muzyce nu-metal, hardcore, thrash czy death metal, nie zapominając przy tym o swoim pochodzeniu.

W swojej twórczości grupa często sięga po południowoamerykańskie motywy. Ostatnia płyta Soufly, wydany w 2018 roku “Ritual”, za sprawą połączenia wypracowanego przez zespół stylu i wplecionej w niego muzyki amazońskich plemion reprezentuje wg Maxa “tribal thrash metal” (“plemienny thrash metal”).

Soulfly bardzo chętnie gości w naszym kraju.

W ubiegłym roku zagrał we wrocławskich Zaklętych Rewirach oraz wystąpił podczas Pol’and’Rock Festival. Ledwo co opadł kurz po tegorocznej edycji Mystic Festival, a już Live Nation poinformował o kolejnych koncertach – 28 lipca Soulfly pojawi się w warszawskiej Proximie, dzień później w poznańskim klubie U Bazyla. Oprócz tego 30 lipca kapela wystąpi we wrocławskich Zaklętych Rewirach.

Sprzedaż biletów do Warszawy i Poznaniu rozpocznie się jutro o godzini2 12:00 na stronie Live Nation.

Bilety na stronie wROCKfest.pl można zakupić w cenie 80 zł i 100 zł (miejsce siedzące na balkonie) w sieci salonów Empik oraz Media Markt lub za pośrednictwem

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Devin Townsend w 2019 roku zagra w Polsce

Paweł Kurczonek

Rammstein na koncercie w Warszawie w 2020 roku!

Bartłomiej Pasiak

Guns N’ Roses powrócił na scenę

Mateusz Lip

The Sixpounder ogłasza trasę koncertową i przedstawia nowego gitarzystę

Bartłomiej Pasiak

Zbliżają się dwa polskie koncerty Myrkur

Lena Knapik

Shining w maju na dwóch koncertach

Dominika Kudła

Zostaw komentarz