Strona główna » Rammstein: Till Lindemann oskarżony o napaść
NEWSY

Rammstein: Till Lindemann oskarżony o napaść
Jak informuje Deutsche Welle, Till Lindemann został oskarżony o napaść. Do zdarzenia miało dojść 8 czerwca w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium. Tego samego wieczoru zespół zagrał w Monachium koncert.

Domniemaną ofiarą jest 54-letni mieszkaniec Hamburga, który obraził towarzyszkę wokalisty, wedle świadków sugerując jej bycie prostytutką. Jak wypowiedziała się na temat zdarzenia sama kobieta, Lana: “- Powiedział mi po angielsku, że zapłaciłby za mnie dwa razy tyle”.

Z dalszych zeznań świadków wynika, że po tych słowach Till zapytał mężczyznę, czy właśnie nazwał kobietę prostytutką i zażądał przeprosin. Mężczyzna w odpowiedzi zacisnął pięść i zaprosił wokalistę do wyjścia na zewnątrz w wiadomym celu, jednak w tym momencie frontman Rammstein uderzył mężczyznę łokciem w twarz, zostawiając go z zakrwawionym nosem i prawdopodbnie złamaną szczęką.

Dzień po pierwszych medialnych doniesieniach na temat zdarzenia głos zabrała była partnerka Tilla, 29-letnia niemiecka modelka Sophia Thomalla. W rozmowie z “Bild” kobieta zdecydowanie broniła wokalisty, u którego boku spędziła pięć lat:

Till jest najbardziej uprzejmą osobą, jaką znam. Nie mam pojęcia, co mogło go tak wyprowadzić z równowagi, ale skoro do tego doszło, z pewnością był ku temu bardzo dobry powód.

Tony Campos

Rammstein, znany nie tylko z niezwykle rozpoznawalnego stylu i brzmienia, ale i również niezapomnianych, nierzadko okraszonych toną pirotechniki występów znajduje się właśnie w trakcie trasy promującej ostatni album grupy, wydany 17 maja 2019.

Szału nie ma – recenzja Rammstein “Rammstein”

Źródło / Fot. Olaf Heine

Podobne artykuły

Nowy album Napalm Death dopiero pod koniec 2018 roku

Lena Knapik

Kat & Roman Kostrzewski: jesienna trasa już w przyszłym tygodniu

Tomasz Koza

Wokalistka Evanescence ujawnia nowy utwór “Love Exists”

Tomasz Koza

Inquisition i Rotting Christ w Polsce w przyszły weekend. Sprawdź rozkład jazdy.

Tomasz Koza

Zmarł Marcin “Valeo” Walenczykowski, gitarzysta Vesanii

Lena Knapik

Składanka Napalm Death z niepublikowanymi dotąd utworami

Lena Knapik

Zostaw komentarz