Trailer Lords of Chaos
Strona główna » Obejrzyj trailer Heavy Trip… tfu, Lords of Chaos
WIDEO

Obejrzyj trailer Heavy Trip… tfu, Lords of Chaos


Kontrowersje towarzyszą “Lords of Chaos właściwie już od pierwszych wzmianek na temat jego powstawania. Film ten stanowi adaptację książki “Władcy chaosu – krwawe powstanie satanistycznego metalowego podziemia”, na stronach której autorzy Michael Moynihan i Didrik Soderlind opowiadają czytelnikom historię narodzin norweskiego black metalu.

Film opowiada tragiczną historię Norwegów z Mayhem.

Historię zna chyba każdy szanujący się fan black metalu. Słynne podpalenia kościołów, dokonane przez Varga Vikernesa nie przeszły niezauważone – nie wspominając już o zabójstwie Euronymousa, którego również dopuścił się ten sam człowiek. „Lords of Chaos” pokazuje, do jak bardzo ekstremalnych czynów zdolni byli w czasach jego powstawania młodzi adepci norweskiego black metalu.

Co ciekawe, sam Varg Vikernes wypowiedział się niezwykle krytycznie na temat tego filmu, zarzucając twórcom tworzenie kolejnej hollywoodzkiej produkcji która absolutnie nie pokaże tego, co wydarzyło się naprawdę. Fenriz z Darkthrone określił film „najgorszym pomysłem od czasów niekrojonego chleba”. Twórcy mieli również niemały problem z uzyskaniem zgody na wykorzystanie muzyki zespołów, które pojawiają się w filmie.


Jak pisaliśmy na początku ubiegłego roku, pierwsze opinie na temat filmu były pozytywne. Może warto więc zapoznać się z trailerem, w późniejszym czasie z pełną wersją filmu i wyrobić sobie na jego temat własną opinię?

Fot. Kadr z filmu

Podobne artykuły

Misery Index z nowym singlem „New Salem”

Dominika Kudła

Black Sabbath: Ostatnie wykonanie “Children Of The Grave”

Agata Laszuk

Powstał dokument o black metalu. Premiera w kwietniu.

Lena Knapik

Sacred Reich: obejrzyj teledysk do nowego utworu “Manifest Reality”

Dominika Kudła

Papa Emeritus z Ghost spadł ze sceny

Lena Knapik

Steel Panther z nowym teledyskiem

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!