The Agonist
Strona główna » The Agonist publikuje teledysk do „Burn It All Down”
WIDEO

The Agonist publikuje teledysk do „Burn It All Down”

„Burn It All Down” – taki tytuł nosi nowy singiel kanadyjskiego The Agonist. Utwór promuje nadchodzący album grupy zatytułowany „Orphans”, który zostanie wydany 20 października 2019 nakładem Rodeostar Records.

Chris Kelly, basista The Agonist i jednocześnie reżyser teledysku:

Kiedy zdecydowaliśmy się nagrać teledysk do „Burn It All Down”, wiedziałem dokładnie, jak powinien on wyglądać. Wiedziałem, że to powinien być mocny teledysk ukazujący wściekłość, z jaką Vicky wyrzuca z siebie wersy, podczas gdy za zespołem szaleje prawdziwe piekło. To nie było proste zadanie! Myślałem, że miałem wszystko uzgodnione z moim video teamem, ale nikt z nas wcześniej nie pracował z prawdziwym ogniem. Zwykle kombinujemy z ustawianiem oświetlenia tak długo, jak trzeba i wręcz nadmiernie analizujemy ujęcia, by być pewnymi najlepszego możliwego efektu. Tym razem nie mieliśmy na to czasu. Kiedy rozpaliliśmy ogień, rozpoczęliśmy prawdziwy wyścig z czasem – musieliśmy dbać o płomienie, pilnować, by były wystarczająco wysokie i nie wygasły zbyt szybko, jednocześnie kręcąc wszystkie zaplanowane ujęcia. Na szczęście wszystko poszło dobrze – nie puściliśmy pola z dymem, nikomu nie stała się krzywda – po całej tej krzątaninie udało nam się osiągnąć wszystko, czego potrzebowaliśmy.

Chris Kelly

Alissa White-Gluz: wyrzucenie z The Agonist było największą zdradą w moim życiu

Jak mówi Vicky Psarakis, wokalistka The Agonist:

Pierwsze odsłuchy instrumentalnych wersji kawałków z ‘Orphans’ były dla mnie wręcz szokujące. Były naprawdę mroczne i cięższe niż cokolwiek, co nagraliśmy na poprzednich płytach. Nie wiedziałam, czy i jak uda mi się wpasować w ten klimat. Na szczęście po napisaniu pierwszego kawałka było już dużo łatwiej – 2-3 miesiące później mieliśmy już całość. (…)

Kochamy eksperymentować przy nagrywaniu nowego materiału i zapuszczać się na nowe, nieznane terytoria, jednak zachowujemy też elementy przywodzące na myśl nasze wcześniejsze dokonania. Spodziewajcie się galopującego szaleństwa i licznych blastów! Pod względem wokalnym będzie dość różnorodnie – niektórych technik spróbowałam po raz pierwszy. Teksty są inspirowane horrorami i tragediami, które miały miejsce naprawdę. Wydarzeniami, które moim zdaniem mogą stanowić wspólny mianownik dla wielu osób. (…)

‘Orphans’ to mój trzeci album z The Agonist i nie mogę doczekać się pokazania światu, co tym razem stworzyliśmy!

Vicky Psarakis
The Agonist - Orphans, 2019
The Agonist – Orphans, 2019

Tracklista „Orphans”:

01. In Vertigo
02. As One We Survive
03. The Gift of Silence
04. Blood as My Guide
05. Mr. Cold
06. Dust to Dust
07. A Devil Made Me Do It
08. The Killing I
09. Orphans
10. Burn it All Down

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Nowy teledysk od The Dark Element

Lena Knapik

I Ty możesz zostać profesjonalistą dzięki College of Metal!

Agata Laszuk

Pendragon – zobacz fragment „Masquerade 20” DVD!

Tomasz Koza

Zakk Wylde przedstawia swój nowy teledysk

Lena Knapik

Behemoth prezentuje teledysk do “Wolves ov Siberia”

Dominika Kudła

Steel Panther przedstawia teledysk do “Always Gonna Be A Ho”

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!