Strona główna » Właściciele hotelu Grein przyczynili się do odwołania koncertu Marduk w Rzeszowie
NEWSY WYDARZENIA

Właściciele hotelu Grein przyczynili się do odwołania koncertu Marduk w Rzeszowie


Ciąg dalszy historii odwołanego koncertu Marduk, tym razem z perspektywy drugiej strony. Tą okazała się firma Greinplast – właściciel hotelu Grein sąsiadującego z klubem, a także budynku, w którym mieści się Life House.

Od prokurenta Greinplastu, Ewy Stefanowskiej – Ożóg dowiadujemy się, że z dniem 30 kwietnia do rąk Life House złożono wniosek o wypowiedzenie w trybie natychmiastowym.

W praktyce jest to… Jeden dzień.

Swoje źródło miał mieć w rzekomym uchylaniu się najemców od warunków umowy, m.in. dbania o czystość terenu otaczającego klub. A zdemontowane rury i licznik? To działanie przebiegło ponoć w pełnej zgodzie z prawem, wykonane na prośbę właściciela budynku.

Przedstawicielka Greinplastu dodaje, że lokacja ma zostać niebawem przygotowana do rozbiórki. I choć pani Ewa jest znaną w Rzeszowie działaczką katolicką, poza aspektem wyznaniowym jeszcze jedna kwestia, czysto ekonomiczna. Teren po wyburzeniu Life House ma zostać zagospodarowany m.in. jako przedłużenie parkingu dla gości hotelu Grein.

Przedstawiciele Life House informują, że próba zmuszenia najemców do opuszczenia lokacji siłą może się zakończyć procesem odszkodowawczym.

Źródło: Rzeszow-News.pl / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Orphaned Land na koncercie w Polsce

Tomasz Koza

Marilyn Manson rozstaje się z basistą. Muzyk oskarżony o gwałt.

Agata Laszuk

31. rocznica wydania albumu „Among the Living” grupy Anthrax

Szymon Grzybowski

Heavy Trip, czyli szalona komedia o metalowcach trafi do kin

Dominika Kudła

Zmiana w składzie Dark Funeral

Agata Laszuk

Jonathan Davis z KoRn zapowiada solowy album

Lena Knapik

1 komentarz

DziKi 9 maja 2018 at 14:51
0

Skąd się biorą takie mendy z krzyżykiem na tym świecie, Najbardziej perfidni ludzie, którzy myślą tylko o tym co dla nich najlepsze… wiem wiem, to polityka.

Odpowiedz

Zostaw komentarz