WIDEO

Korn: teledysk do nowego utworu “You’ll Never Find Me”

Z końcem ubiegłego miesiąca trafiły do nas szczegóły dotyczące nowego albumu Korn. Wraz z tracklistą, okładką oraz datą premiery światło dnia ujrzał i pierwszy, tytułowy singiel. Dziś mamy okazję cieszyć zmysły jego wizualnymi aspektami w postaci wideoklipu (dzięki Szymon!).

Brian “Head” Welch, gitarzysta Korn, komentuje:

Powiedziałbym, że to swoista kontynuacja poprzedniej płyty. Są ciężkie gitarowe riffy i energia – bardzo dużo energii. Wróciliśmy do korzeni tego, czym jest Korn. Muzycznie, w warstwie tekstowej oraz emocjonalnej. Patrząc na to, czym Korn się stał, czuję, że zrobiliśmy dobrą robotę.

Brian Welch

O nowym albumie, dla magazynu Kerrang!, wypowiedział się też Jonathan Davis:

Naprawdę ciężko nad nim pracowałem. Reszta członków grupy także włożyła spory wysiłek w powstanie albumu. To bardzo mroczna pozycja… Jest moim sposobem na rozprawienie się z tym, co stało się w ubiegłym roku. Bardzo emocjonalnym, ale takim musiał być. Czekam, aż ludzie usłyszą całość. Spędziłem nad tym materiałem naprawdę wiele czasu. Chciałem, aby tak było.

Brian Welch

Muzyk Korna wyjaśnił personalny charakter płyty:

Było chujowo. Nie mam zamiaru mówić, że nie, bo było naprawdę ciężko. Ale tak zawsze rozprawiam się ze swoimi problemami. Wrzucając serce i duszę w swoją sztukę.

Brian Welch

“The Nothing” trafi do rąk fanów już 13 września.

Korn - The Nothing, 2019
Korn – The Nothing, 2019

Źródło: blabbermouth.net / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Posłuchaj nowego singla Parkway Drive pt. „Wishing Wells”

Dominika Kudła

Świeży teledysk do utworu z nadchodzącej płyty Battle Beast

Lena Knapik

Papa Emeritus z Ghost spadł ze sceny

Lena Knapik

Zostaw komentarz